Do konce měsíce máte možnost pořídit naše dřevěné výrobky se slevou 10 %! V nákupním košíku stačí zadat kód LETO10

Kdo jsme a co děláme? Tady se o nás dozvíte více.

Vítejte v našem e-shopu! Jsme specializovaní na laserové gravírování a výrobu vlastních dřevěných produktů, které dodávají osobní dotek každému kousku. Naše laserové gravírování přináší do života jedinečné nápady a záměry. Od osobních dárků až po firemní propagační předměty. Naše schopnosti gravírování vám umožní vytvářet zcela originální a osobní produkty, kterými potěšíte ssvou rodinu, své známé a také přátelé. 

Naše široká škála dřevěných produktů zahrnuje dárkové předměty, dekorace do domácnosti, kuchyňské potřeby a mnoho dalšího. Každý náš produkt je vyroben s osobním přístupem, z kvalitního materiálu a je připraven k tomu, aby se stal základem vašich nejvíce ceněných dávzpomínek a předmětů.

Co nás odlišuje, je naše schopnost spolupracovat s našimi zákazníky na vytváření plně přizpůsobených produktů podle jejich představ. Využíváme nejmodernější technologie a jsme připraveni převést vaše myšlenky do skutečnosti s precizností a kvalitou, kterou si zasloužíte.

Objevte široký sortiment našich produktů a dejte nám možnost pomoci vám vytvořit nezapomenutelné dřevěné klenoty, které budou vyprávět vaše příběhy po celý život. Už se nemůžeme dočkat, až budeme společně tvořit vaše unikátní kousky!


 A co by jste o nás měli vědět?

  • V roce 2023 jsme začali s prodejem hraček a her
  • Rok 2024 je pro nás rokem kdy jsme spustili výrobu vlastních produktů. Začali jsme vyrábět vlastní produkty metodou laserového gravírování. Vytváříme pro Vás produkty z našich návrhů a jedná se o výrobky převážně z přírodních materiálu.

Díky této technologii jsme schopni pracovat s různými materiály. Metoda gravírování má široké využití při tvorbě dárkových předmětů, tvořených na míru zákazníkovi. Gravírovat lze do materiálu jako je například dřevo, sklo, kov, kůže nebo akryl. Bez ohledu na to, zda hledáte originální dárek, firemní suvenýr nebo jedinečný kus do Vašeho interiéru, jsme tady pro Vás s individuálním přístupem a kvalitním provedením.

  • NOVINKA!  Vlastní výroba metodou laseru a gravírováním - produkty dekorativní i praktické
  • Zakázková výroba od jednoho kusu
  • rychle odeslání zboží 
  • pohodlné a bezpečné nakupování
  • více než 9000 výdejních míst v ČR a navíc jsme spustili vlastní kurýrní službu pro Ostravu a Frýdek-Místek

Bohužel se občas stane, že né vše může probíhat dle Vaších představ a v těchto případech máte možnost nás kontaktovat a sdělit nám Vaše stížnosti, připomínky či s námi řešit reklamace přes příslušné formuláře

Nejdůležitější je pro nás osobní přístup ke všem zákazníkům a proto věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

 Vaše VIKLA.cz

 

Provozovatelem eshopu je:

Tomáš Lisztwan
  se sídlem Nádražní 601/159, 702 00  Ostrava
IČ: 74733095
DIČ: CZ8605175436
tel.: +420 775 930 831
email: info@vikla.cz
Podnikatel je veden pod ŽÚ Ostrava, spisová značka: S-SMO/061339/23/ŽÚ